امکانات

به نام خدا

دبستان ارمغان نور دارای امکانات آموزشی ، ورزشی و پرورشی به شرح زیر می باشد :

 حیاط بزرگ و باصفا جهت زنگ های تفریح و ورزش دانش آموزان

سایت کامپیوتر مجهّز که به صورت شبکه می باشد و به شبکه جهانی وب نیز متّصل می باشد و کلّیه نرم افزارهای کاربردی بر روی آن نصب است

آزمایشگاه  : کمدهای آزمایشگاه شامل تمام ابزار و مواد مورد نیاز آزمایش بر مبنای آزمایش های کتاب درسی ابتدایی می باشد و همچنین وسایل کمک آموزشی دروس ریاضی و جغرافی نیز به صورت کامل در این آزمایشگاه موجود است .

کتابخانه مرجع : کتابخانه دبستان با بیش از ۴۰۰۰ عنوان پذیرای  معلمان گرامی ، اولیای محترم و دانش آموزان عزیز می باشد . کتاب ها متنوّع ، تخصّصی و کامل می باشند و هر سال مدرسه کتاب های جدید  را به آن ها اضافه می نماید . این کتابخانه به زودی در صفحه مجتمع نمایش داده خواهد شد .

آرشیو  فیلم و CD : در موضوعات مختلف از قبیل زبان انگلیسی ، علوم ، ریاضی ، فارسی ، تاریخ و …

امکانات سمعی و بصری شامل یک دستگاه ویدئو پرژکتور ، ۱۱ دستگاه ضبط صوت ، ۴ دستگاه تلویزیون ، ۳ دستگاه DVD و یک دستگاه تلویزیون _ VCD_DVD سیّار می باشد .

بوفه مدرسه علاوه بر موادّ غذایی سالم و بسته بندی شده ، هر روز با یک وعده غذای گرم که کاملا تازه و بهداشتی تهیّه می شوند آماده پذیرایی از دانش آموزان و معلمان عزیز می باشد .

تایپ و تکثیر : مدرسه مجهّز به چند دستگاه تکثیر می باشد و سعی می شود ، مطالب در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب تحویل آموزگاران و دانش آموزان محترم شود .

کمد جوایز : برای تشویق دانش آموزان و رقابت سالم بین آن ها ، کمد بزرگی پر از جوایز گوناگون و دسته بندی شده در راهروی مدرسه قرار دارد و بچه ها با جمع آوری کارت های امتیاز می توانند از آن ها بهره ببرند .

امکانات ورزشی : شامل حیاط بزرگ و ۲ دروازه هندبالی و ۱۰ حلقه بسکتبال در حیاط و یک کمد کامل پر از لوازم ورزشی از جمله توپ فوتبال ، توپ هندبال ، توپ بسکتبال ، راکت بدمینتون ، طناب ورزشی ، شطرنج و…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>